Konkurs FANTASY WORLD MAKE-UP MAKIJAŻ INSPIROWANY BAJKĄ

W pierwszym dniu wiosny odbył się konkurs FANTASY WORLD MAKE-UP MAKIJAŻ INSPIROWANY BAJKĄ w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Z naszej szkoły podjęły się tego wyzwania dwie uczennice z klasy IVAT Aleksandra Kotecka jako wizażystka i Zuzanna Stodolna jako modelka. Miały 3 godziny czasu na wykonanie makijażu. Jurorzy brali pod uwagę pomysł i wizjonerstwo, wrażenie techniczne i artystyczne oraz zharmonizowanie całości.

W tym samym czasie dwie uczennice Marika Matusiak i Malwina Michalska wzięły udział w warsztatach przygotowanych dla osób wspierających zespół biorący udział w konkursie. Uczennice uczestniczyły w warsztatach: „Wody aromatyczne w kosmetyce” oraz w pokazie nowoczesnego sprzętu używanego w kosmetologii. Za udział otrzymały dyplomy potwierdzające wzięcia udziału w tych zajęciach.

Mam zaszczyt poinformować, że Aleksandra Kotecka podbiła serca Jurorów. Jednogłośnie ogłoszono werdykt, że najpiękniejszy, starannie i technicznie wykonała nasza Aleksandra.

Pokazała bardzo wysoki poziom. Wielkie gratulacje dla naszej uczennicy.

Główna nagroda to pierwszy rok studiowania w tej szkole na kierunku kosmetycznym jest gratis, a drugi 50% czesnego. Mamy wielką nadzieję, że będzie to ogromna motywacja dla Oli, aby w przyszłym roku podejść do matury. Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów w kreowaniu przepięknych makijaży, które okazały się wielką pasją uczennicy.

Konkurs FANTASY WORLD MAKE-UP MAKIJAŻ INSPIROWANY BAJKĄ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top
Skip to content