Rekrutacja

Filmik promujący naszą szkołę

https://www.youtube.com/watch?v=ytVdtm0pjUY

DRZWI OTWARTE W ODZIEŻÓWCE!!!
Serdecznie zapraszamy rodziców i uczniów klas ósmych na Drzwi Otwarte, które odbędą się:
13 kwietnia 2024 roku, o godz. 10.00 w budynku Zespołu Szkół Odzieżowych przy ul. K. Wielkiego 17 w Poznaniu.
 
Podczas Drzwi Otwartych zaplanowano prezentację zawodów nauczanych w szkole, zwiedzanie szkoły, w tym pracowni krawieckich i fryzjerskich, rozmowy z nauczycielami praktycznej nauki zawodu oraz z uczniami.
Specjalnie dla Gości odbędzie się pokaz mody zaprezentowany przez uczniów w kolekcjach przez nich zaprojektowanych i uszytych.
Zakończenie ok. godz. 12.00.

>NABÓR DO SZKÓŁ 2023/2024

Drodzy Uczniowie / Szanowni Rodzice,
przed Wami decyzja o wyborze szkoły ponadpodstawowej. Jak ją właściwie podjąć? Na co zwrócić uwagę? Owa decyzja należy do tych wyjątkowo trudnych. Warto więc zastanowić się nad jej podjęciem bardziej szczegółowo.

Dla młodego człowieka wybór szkoły to pierwszy poważny krok w dorosłość. Potrzeba określenia celu i swojego miejsca w przyszłości to ważny element życiowej satysfakcji.

Wyniki badań wskazują, iż Rodzice – jako osoby znaczące, autorytety w kształtowaniu ścieżki edukacyjnej i zawodowej swojego dziecka mogą pomóc w wyborze szkoły ponadpodstawowej i wykreowaniu dalszej ścieżki edukacji.

Jedną z dróg, którą można podążać jest szkolnictwo zawodowe, które w Poznaniu i powiecie poznańskim stoi na bardzo wysokim poziomie.

OFERTA EDUKACYJNA NASZEJ SZKOŁY:

Zapraszamy do świata „Szacun dla zawodowców” i zachęcamy do obejrzenia naszego filmu 

Scroll to top
Skip to content