Fundatorzy pracowni

Miło na poinformować, że nasza szkoła pozyskała i nadal pozyskuje fundatorów różnych produktów, sprzętu, narzędzi i innych materiałów,
które pomogą naszych uczniom na pracowniach fryzjerskich i krawieckich
w klasach technikum wykonywać powierzone zadania ujęte
w podstawie programowej.

PRZYBLIŻAMY NASZYCH DARCZYŃCÓW:

France ArtDecor 

Bardzo dziękujemy firmie, która przekazała nam wysokiej jakości tkaniny do dekoracji. Są to bele przeróżnych materiałów i dodatków do stylizacji okien.

  • 40 lat doświadczenia w dekoracji okien i wnętrz w dziedzinie sztuki dekoracyjnej, jesteśmy na polskim rynku firmą z najdłuższym stażem i największymi osiągnięciami. Poza projektowaniem i wykonywaniem dekoracji, specjalizujemy się również w sprzedaży hurtowej oraz detalicznej artykułów wystroju wnętrz – w szczególności tkanin oraz pasmanterii.

    Nasz profesjonalizm oraz sukces to nie tylko efekt długoletniej praktyki, ale również zasługa znakomitego wykształcenia kierunkowego oraz umiłowania zawodu wspanialej założycielki firmy – pani Ligii Kraszewskiej, która do dziś bierze czynny udział w realizowanych projektach jako opiekun, nauczyciel i mentor firmy.


Dzięki firmie SUBTIL nasze pracownie fryzjerskie otrzymały sporą ilość towaru, który będzie wykorzystywany podczas zajęć praktycznych.

Dostaliśmy palety kolorystyczne, farby ekologiczne, maski koloryzujące, pianki koloryzujące, pigmenty, oksydanty itp.

W imieniu uczniów i nauczycieli praktycznej nauki zawodu DZIĘKUJEMY!!!

Szkolne Schronisko Młodzieżowe „HANKA” ul. Biskupińska 27 Poznań przekazała na pracownie fryzjerskie szampony. Właścicielka przyjaznego dla szkolnych wycieczek schroniska ofiarowała produkty ziołowe. Młodzi adepci mogą w ten sposób poznać środki myjące, które są przeznaczone do wzmocnienia włosów.

Dziękujemy bardzo z wspaniały prezent.

Firma Forte Sweden z Rogierowka przekazała na nasze pracownie kosmetyki fryzjerskie.

Bardzo dziękujemy za wsparcie naszych młodych fryzjerów. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia dyrekcji i pracownikom firmy.

Fima LaboPrint to kolejny fundator materiałów i dodatków krawieckich, które zostaną przeznaczone do wykorzystania na zajęciach z wykonywania wyrobów odzieżowych. Bardzo dziękujemy Pani Katarzynie Walczak i jej firmie za  wsparcie przyszłych młodych krawców i  stylistów.

Następni ofiarodawcy produktów na pracownię fryzjerską.
Hurtownia fryzjerska „JANEX” Wilda, Wierzbięcice Poznań dostarczyła na pracownie fryzjerskie farby, klamry, rękawiczki jednorazowe, dewelopery-wody utlenione, kalendarze i przepiękne plakaty, które dekorują nasz fryzjerski korytarz.
Młodzież i nauczyciele pięknie dziękują Pani Janeczce i jej mężowi.

Nasze grono darczyńców się powiększa, co nas ogromnie cieszy!

Cech Rzemiosł Włókienniczych przy Izbie Rzemieślniczej w Poznaniu, z którym rozpoczęliśmy współpracę w tym roku szkolnym, dzięki utworzeniu branżowej klasy – krawców, postanowił obdarować nas kuponami tkanin i wypełniaczami piankowymi. Materiały te przydadzą się na upiększenie szkolnego Zacisza oraz na wykonanie upominków świątecznych. Liczymy, że więcej właścicieli zakładów odzieżowych i tapicerskich przyłączy się do tej szlachetnej inicjatywy.

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE NASZYCH PRACOWNI ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH!

Maroko Sklep – kosmetyki naturalne pochodzące z pięknego i słonecznego kraju.

Oryginalne produkty certyfikowane znakiem ECO-CERT, które dostępne są na stronie internetowej marokosklep.com oraz w Rossmannie i w Suchym Lesie na ulicy Jeżynowej 1. Otrzymaliśmy szampony do włosów suchych i serię szamponów regeneracyjnych przeciw wypadaniu włosów.

Dziękujemy serdecznie Pani Aleksandrze Baranowskiej za wsparcie materialne naszych szkolnych mini salonów fryzjerskich

Pan Sebastian z Barbershop Academy przyniósł nam do pracowni fryzjerskiej narzędzia, kremy, wody kolońskie, olejki.
Dziękujemy bardzo. Uczniowie będą zapewne korzystać z tych produktów na zajęciach praktycznej nauki zawodu.

Jest to właściciel Salonów stylowych fryzur w Poznaniu trzech miejscówek 1-ul.A.Studniarskiego 1/28, 2-ul.Chwaliszewo 72A/3, 3-ul.Grunwaldzka 519E lok.10.
Nauczyciele praktycznej nauki zawodu są bardzo wdzięczni za długoletnią współpracę oraz za ciepłe
i miłe przyjęcia uczniów z ZSO w salonach, gdzie mogą podziwiać precyzyjną obsługę i pokazy
Pana Wiktora.

Scroll to top
Skip to content