WIN LIFE – WYGRAJ ŻYCIE

Witajcie,
jako uczennica ZSO, pragnę się podzielić projektem w którym biorę udział z 2 moich przyjaciół. Tworzę go wraz z przyjaciółką która uczęszcza do 9 lo w Poznaniu, oraz przyjacielem który uczęszcza do 20 lo w Poznaniu, w ramach olimpiady Zwolnionych z Teorii. Chcemy szerzyć naszą akcje.

KIM JESTEŚMY?
Jesteśmy grupą, która składa się z 3 osób z różnych poznańskich szkół ponadpodstawowych. Poznaliśmy się wszyscy w szkole podstawowej nr. 70 w Poznaniu. Niestety nasze drogi się rozeszły, ponieważ każdy z Nas ma inne marzenia i plany na przyszłość. Mimo to często dyskutowaliśmy na tematy naszego państwa, o problemach ale również o zdrowiu. Ostatnio bardzo skupiliśmy się na profilaktyce. Bardzo przeszkadza nam, że mało ludzi się bada.

Dlatego właśnie przystąpiliśmy to olimpiady Zwolnionych z Teorii.

WIN LIFE – WYGRAJ ŻYCIE

Projekt Win Life-wygraj życie stanowi nieustannie rozwijającą się platformę, skupioną na profilaktyce chorób, szczególnie związanej z walką przeciwko nowotworom przez uczniów szkół średnich z całego Poznania. Nasze starania ukierunkowane są na edukację społeczeństwa, podkreślając wagę zdrowego stylu życia i regularnych badań przesiewowych. Poprzez aktywne zaangażowanie w mediach społecznościowych, takich jak Instagram i Facebook, oraz kampanie edukacyjne dostarczamy treści informacyjne i inspirujące, które mobilizują do dbania o zdrowie.

Zapraszamy na naszą stronę internetową, którą razem stworzyliśmy oraz na nasze media:

STRONA INTERNETOWA

https://sites.google.com/view/winlife-wygrajzyciepl/strona-g%C5%82%C3%B3wna

WIN LIFE – WYGRAJ ŻYCIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top
Skip to content