„DZIEŃ PIĘKNA CZŁOWIEKA” w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej im. Z. Tylewicza w Poznaniu.

W dniu 5 marca kilkunastu uczniów z naszej szkoły wraz z nauczycielami: panią Katarzyną Helwich oraz panią Anna Żywocką- Streker udało się do tej placówki w ten wyjątkowy dla nich dzień stylizować uczącą się tam młodzież (prawie 160 osób), która wymaga specjalnego podejścia i wrażliwości. Wykonano im fryzury, malowano twarze, robiono kolorowe zmywalne tatuaże oraz kolorowymi tkaninami ozdabiano ubiór, według ich życzeń, aby choć przez chwilę poczuli się „piękni”.

Nasze dokonania zakończył pokaz mody, który wywołał bardzo dużo uśmiechu na twarzy podopiecznych oraz sprawił wiele radości. Była to wspaniała zabawa przy muzyce, integrująca naszą młodzież z osobami niepełnosprawnymi.
To cudownie móc zrobić tak niewiele, a jednak wiele:)
Dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie nas oraz podziękowania.:)
Myślimy, że na pewno tam wrócimy za rok!
PS:
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Z. Tylewicza w Poznaniu jest placówką oferującą dzieciom i młodzieży możliwość wszechstronnego rozwoju i nauki na wszystkich etapach edukacyjnych.
Ośrodek dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym i sportowym, bardzo dobrze wykształconą kadrą oraz ciekawą ofertą zajęć i kierunków kształcenia.

„DZIEŃ PIĘKNA CZŁOWIEKA” w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej im. Z. Tylewicza w Poznaniu.
Scroll to top
Skip to content