Nasze grono darczyńców się powiększa, co nas ogromnie cieszy!

Dzisiaj (21.02.24r.) pozyskaliśmy kolejnego wspaniałego fundatora tkanin i dodatków do pracowni krawieckich.
Jest to firma LAURELLA – https://laurella.pl – zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych w Polsce, która podbiła serca (i szafy) setek tysięcy Polek, pokazując, że modna odzież wcale nie muszą kosztować fortuny. Oferowane przez nią najwyższej jakościowo ubrania i akcesoria, na czele z sukienkami można zakupić w prestiżowych lokalizacjach w Poznaniu, Warszawie oraz Krakowie.
Pragniemy bardzo podziękować Panu Pawłowi Michalskiemu -członkowi zarządu spółki Laurella, za przekazanie szkole dużej ilości bel z tkaninami różnego rodzaju, kolorowych nici do szycia maszynowego oraz innych dodatków krawieckich.
Jest to dar bezcenny dla naszych uczniów technikum przemysłu mody i stylisty, którzy na pewno wykorzystają te zasoby na zajęciach w pracowniach krawieckich.
Nasze grono darczyńców się powiększa, co nas ogromnie cieszy!