VII edycja „BIEGU MOTYLI” – dla Hospicjum Palium w Poznaniu

„POMAGANIE DODAJE SKRZYDEŁ ” – to motto Hospicjum PALIUM w Poznaniu 🦋
W niedzielę 22 września – „VII edycja BIEGU MOTYLI” nad Jeziorem Malta.🦋🦋🦋
Start godz. 12.00
Nasza szkoła też uczestniczy w tym charytatywnym wydarzeniu. NASZ ODZIEŻÓWKOWY MOTYL JUŻ GOTOWY🦋
Zapraszamy każdego z naszej szkoły wraz z rodziną czy znajomymi,, kto chce wesprzeć chorych podopiecznych Hospicjum – to dla nich to wydarzenie.
Spotykamy się o 11.30 przy naszym stoisku – tam gdzie META toru regatowego i trybuny.
Będzie piknik rodzinny, dużo atrakcji!
Całą organizacją imprezy zajęła się i przygotowała oraz nadzorowała na miejscu Pani Anna Żywocka – Streker, pomagali jej Karolina Sarzyńska, Tomasz Ząbek oraz Klaudia Augustyniak wraz z wolontariuszami z naszej szkoły.

BIEG MOTYLI !!!

VII Bieg Motyli (jesień 2024)

Bieganie to styl życia, tak samo jak pomaganie!

Jedno i drugie jest proste dla tych, co trenują, a zatem – w ramach treningu ciała, serc i ducha:

Zapraszamy do wzięcia udziału w Biegu Motyli!

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO STARTU I ZABAWY!

…nauczycieli i uczniów do wzięcia udziału w imprezie organizowanej przez HOSPICJUM PALIUM w Poznaniu pod hasłem „BIEG MOTYLI” – 22.09.24r. (niedziela)

Każdy może wziąć udział w Biegu, bez względu na wiek czy kondycję fizyczną. Dystans można przebiec, przejść lub przejechać (jednak kółka dozwolone są dla dzieci i wózkowiczów).

Pragniemy, by stworzyć jak największą grupę społeczność ZSO, która niosąc transparent z napisem ZSO i dużego uszytego motyla przejdzie lub przebiegnie dystans wokół Jeziora Maltańskiego.

Będziemy w ten sposób wspierać tę inicjatywę Hospicjum i solidaryzować się z chorymi i ich rodzinami.

Na miejscu będzie też kilkugodzinny festyn z licznymi atrakcjami.

Jeśli, ktoś chce otrzymać pamiątkowy medal oraz inne gadżetu musi zarejestrować swój udział w biegu należy zarejestrować się do dnia 8 września oraz uiścić opłatę startową, która jednocześnie stanowi darowiznę na rzecz Hospicjum Palium w Poznaniu. Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody! Można tez biec bez zgłoszenia udziału.

Link: https://hospicjum-palium.pl/bieg-motyli/

Więcej szczegółów i odpowiedzi zawarto w regulaminie Biegu, z którym należy zapoznać się przed zarejestrowaniem uczestnictwa. W dniu startu należy zgłosić się Biurze Zawodów wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość zawodnika lub opiekuna rejestrującego zawodnika niepełnoletniego.

Czym jest Bieg Motyli

Bieg Motyli odbywa się wokół Jeziora Maltańskiego. Każda kolejna edycja przyciąga coraz większą ilość uczestników! Poprzez sport, dobrą zabawę, pragniemy mówić o Hospicjum i jego potrzebach. Chcemy pokazywać, że to prawdziwy Dom na czas choroby!

Bieg Motyli to inicjatywa, której pomysłodawcą była grupa projektowa z IX LO w Poznaniu. Idea powstała na potrzeby olimpiady ogólnopolskiej „Zwolnieni z Teorii”, jednak jej głównym celem od zawsze jest pomoc Hospicjum Palium. Chcieliśmy, aby stało się to tradycją, że wydarzenie jest organizowane co roku przez młodych wolontariuszy,

Bieg odbędzie się 22 WRZEŚNIA 2024 roku nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu. Dystans, który należy pokonać, aby ukończyć bieg wynosi 5 400metrów. To trasa wokół jeziora.

START i META oraz Biuro Zawodów zlokalizowane będą na mecie Toru Regatowego Malta.

VII edycja „BIEGU MOTYLI” – dla Hospicjum Palium w Poznaniu