VII edycja konkursu „Fundusz Samorządów Uczniowskich” rozstrzygnięty.

W ramach realizowanej przez Miasto Poznań VII edycji konkursu „Fundusz Samorządów Uczniowskich” Komisja Konkursowa na posiedzeniu w dniu 19 lutego br. rozpatrzyła wnioski o dofinansowanie projektów Samorządów Uczniowskich, złożone przez poznańskie szkoły ponadpodstawowe.
Miło mi poinformować, że Komisja rozpatrzyła pozytywnie wnioski nadesłane przez Zespół Szkół Odzieżowych im. Władysława Reymonta:
– Branżowa Szkoła I Stopnia nr 23, na realizację projektu pn. „Moc głosu”, przyznając dofinansowanie w wysokości 2.000 zł;
– Technikum Odzieżowo-Usługowe, na realizację projektu pn. „Patio- Odzieżówka w Naturze”, przyznając dofinansowanie w wysokości 2.000 zł.
Komisja Konkursowa w pierwszej kolejności doceniła i przyznała pełne dofinansowanie tym projektom, w których widoczne było merytoryczne zaangażowanie młodzieży – zarówno w przygotowanie aplikacji, jak i planowaną realizację pomysłu.
VII edycja konkursu „Fundusz Samorządów Uczniowskich” rozstrzygnięty.